koszulka dybala dla dzieci Liverpool ma tylko 90 minu

koszulka dybala dla dzieci Liverpool ma tylko 90 minut do finału Ligi Mistrzów. The Reds zmierzą się z Romą w rewanżowym meczu półfinałowym w środę i z przewagą 5:2 są głównymi faworytami do awansu. To ekscytujące czas dla Liverpoolu, niewiele się psuje poza remisem 0:0 ze Stoke City w sobotę.

Jednak w niedzielny wieczór doszło do ogromnego szoku, kiedy poinformowano, że nr 2 Jurgena Kloppa, Zeljko Buvac, zdecydował się opuścić klub. To była całkiem ważna wiadomość, biorąc pod uwagę, że Buvac jest często uważany za mózg stojący za taktycznym „Gegenpressing” Liverpoolu system.Buvac i Klopp pracowali razem przez 17 lat, więc wiadomość, że ich związek się skończył, wywołała zaniepokojenie wśród fanów.Według Daily Record, para miała spór, który skłonił Buvaca do złożenia rezygnacji.Prawda Klopp i Buvac najwyraźniej mieli przestali ze sobą rozmawiać podczas meczów, a asystent został pominięty w spotkaniach taktycznych w klubie. „Klopp i Buvac mieli wielką kłótnię”, powiedział Record Sport źródło Liverpoolu. „A Buvac został ostatnio całkowicie wyłączony z obiegu. Związek się rozpadł. Jednak to nie jest prawda. Liverpool zaprzeczył doniesieniom, że Buvac zrezygnował – ale przegapi resztę sezonu. Według Liverpool Echo, Buvac odchodzi z klubu na z powodów osobistych, ale pozostaje pracownikiem klubu, a ostatnie wydarzenia nie mają wpływu na jego pozycję.

Czas nie mógł być gorszy. Klopp nadal będzie strój piłkarski z nadrukiem oczekiwał awansu do finału Ligi Mistrzów, ale będzie potrzebował wszelkiej pomocy, jaką może uzyskać w potencjalnym finale przeciwko Realowi Madryt.