koszulka juventus dla dzieci Cztery minuty walki Leo Me

koszulka juventus dla dzieci Cztery minuty walki Leo Messiego z Chelsea. Chelsea 30-letni Argentyńczyk jest powszechnie uważany za najlepszego gracza na świecie – ale stale walczy z Chelsea.

Zmierzył się z Chelsea osiem razy w latach 2006-2012, ale w 655 minucie Messi nie zdołał znaleźć bramki. „Mam nadzieję, że utrzymamy tę tradycję, ale mówimy o fantastycznym graczu” – powiedział Antonio Conte przed meczem. 16 ostatnich, pierwszy mecz Ligi Mistrzów. „Najważniejsza jest teraźniejszość”. „Musimy mieć wielki szacunek, ale jednocześnie musimy być podekscytowani graniem w tego typu grę i podejmowaniem tego typu wyzwań. Nie będzie to łatwe, ponieważ bardzo dobrze znamy tego zawodnika, mówimy o jednym z najlepszych na świecie.

Messi nie wygrał meczu z Chelsea, odkąd był nastolatkiem w lutym 2006 roku. W ramach przygotowań do wtorkowego meczu fan Chelsea zamieścił na YouTube nagranie wideo zmagań Messiego z mistrzami Premier League. Obejrzyj poniższy klip. Zaczyna się o 0:20. To może dać fanom Chelsea prawdziwą nadzieję - chociaż nie mają już czeskiego bramkarza Petra Cecha między kijami. Messi złamał kaczkę przeciwko Cechowi w wygranym 2:0 meczu Barcelony z Arsenalem w lutym 2016 roku.

Czy w tym tygodniu w końcu złamie kaczkę strój piłkarski dla dzieci przeciwko Chelsea? Daj nam znać, co myślisz, zostawiając komentarz poniżej.