koszulki realu madryt tanio przeanalizowany przez Roy

koszulki realu madryt tanio przeanalizowany przez Roya Keane'a – och, och – w programie ze skrótów Ligi Mistrzów ITV w środowy wieczór. Legenda Manchesteru United zastrzegła sobie ostre słowa krytyki pod adresem 25-letniego obrońcy.

„To, co robi za karę, nie widziałbyś, żeby zrobiło to dziecko. To czyste szaleństwo dla międzynarodowego gracza”, skomentował Keane, niedowierzający decyzjom Moreno. „Spoglądasz na rzut wolny, który oddał, to nie ma nic wspólnego z menedżerem. Nie ma to nic wspólnego z kształtem ani mentalnością zespołu.

„Wiem, że to gra zespołowa, ale czasami trzeba wskazać palcem i powiedzieć „zabijasz nas, kosztujesz nas”. Nawet fani Liverpoolu muszą podnieść ręce do góry i przyznać, że Keane jest tutaj. : Miażdżąca ocena Keane'a na temat Moreno kontra SevillaWatch Analiza Keane'a dotycząca występu Moreno tutaj… Keane przedstawił kolejną słuszną uwagę na temat Liverpoolu Irlandczyk, który ostatnio rozgniewał fanów Liverpoolu, mówiąc, że nie oglądałby drużyny Jurgena Kloppa, nawet stroje pilkarskie dla dzieci gdyby grali w jego ogródku, także przedstawił kolejny uczciwy punkt na temat stroju Merseyside. Dodał: „Liverpool wygra wiele meczów piłkarskich, ale jeśli chodzi o wielkie mecze, nie będą mieli szans, ponieważ mają kilku obrońców, którzy po prostu nie nie wystarczy, a zawsze się dowiedzą”. Czasami prawda boli.