strój piłkarski ronaldo juventus City zdominowało p

strój piłkarski ronaldo juventus City zdominowało posiadanie piłki w meczu z Burnley, jednak goście objęli prowadzenie w 25. minucie po tym, co można opisać jedynie jako późny prezent świąteczny od Stones. Błąd Stonesów prowadzi do otwierającego Burnley. Jak widać dalej, po długiej piłce był skierowany w jego stronę, Stones straszliwie odciął jego próbę lewą nogą do tyłu, by posłać Ashleya Barnesa na bramkę. minął Claudio Bravo i wszedł do sieci. City przegrało 1:0 przerwy w przerwie i chociaż było to całkowicie niezamierzone, nikt nie może zaprzeczyć, że słabe prześwity Stonesów były tym, co dało ludziom Seana Dyche'a otwieracz. Fani reagują na Stonesów błądJak możesz sobie wyobrazić, fani

piłki nożnej na Twitterze mieli wiele do powiedzenia na temat Stones, gdy pojawiły się nagranie z incydentu – i, w dość surowy sposób, nie powstrzymywali się. Sprawdź niektóre z najlepszych reakcji poniżej: Te same stare Stones? był krytykowany za ryzyko, jakie podejmuje w posiadaniu piłki, ale warto zauważyć, że po raz pierwszy popełnił błąd, który bezpośrednio doprowadził do zdobycia bramki przeciwnika w tej kampanii.

Po powolnym starcie w City, reprezentant Anglii rozwinął się w tym sezonie pod wodzą Guardioli, ale zdecydowanie nie będzie chciał ponownie widzieć tego błędu. i prawdopodobnie europejskie trofea, przed tegorocznym mundialem w Rosji. Co TY sądzisz o błędziestrój piłkarski dziecięcy Stonesów z Burnley? Czy został czołowym obrońcą pod Guardiola? Czy powinien wystartować do Anglii w Rosji? Wypowiedz się w polu komentarzy poniżej!