koszulka juventus dybala dla dzieci Aguero był oczywiście gwiaz

koszulka juventus dybala dla dzieci Aguero był oczywiście gwiazdą serialu, a nawet złapał asystę dla swojego partnera w ataku, Jesusa. Wiele zrobiono na temat tego, czy ci dwaj naprawdę mogą grać razem, czy nie, ale po zburzeniu Liverpoolu i Watford w szczególności te mamrotania z pewnością cichną Mimo olśniewającego jak City, osobisty występ Aguero był naprawdę czymś do zobaczenia. Cel, który przypieczętował jego hat-tricka, był najbardziej wyjątkowy ze wszystkich. Po zdobyciu piłki

połowie połowy Watford, reprezentant Argentyny zaczął slalomować pomiędzy czterema obrońcami Watford, po czym wrzucił piłkę w daleki róg. Obejrzyj poniższy klip, aby zobaczyć sensacyjną bramkę solo: Obywatele muszą być uważani za faworytów dla tytuł już teraz. Guardiola przewidział pod koniec zeszłego sezonu, że Jesus i Aguero będą się dobrze dogadywać w tym sezonie i jak bardzo miał rację. „Nie wiem, czy widziałeś mecz z Middlesbrough”, powiedział Guardiola, odnosząc się do poprzedniego meczu że para zaczęła razem w maju. „Sposób, w jaki graliśmy przeciwko Middlesbrough, był zupełnie inny niż sposób, w jaki graliśmy [w środę].

„W meczu z West Brom Jezus nie był „skrzydłowym skrzydłowym skrzydłowym”. Był trochę bardziej w środku, ale tylko trochę. Przeciwko Middlesbrough graliśmy z dwoma napastnikami. „Gabriel w Brazylii, kiedy był młody, zawsze grał po bokach. Tylko w ostatnim okresie strój piłkarski z własnym nadrukiem w Brazylii i kiedy tu przyjechał, grał jako napastnik. Od początku mówiłem, że oboje mogą grać razem.”