koszulka ronaldo juventus dziecięca pozycje będzie koszto

koszulka ronaldo juventus dziecięca pozycje będzie kosztowało Eda Woodwarda dużo pieniędzy. A pierwszy zawodnik, z którym prowadzą teraz zaawansowane rozmowy, wygląda na gotowy do zapłaty na północ od 50 milionów funtów, a Times donosi, że United są bliskie zawarcia umowy z Alexem Sandro z Juventusu.

Ekscytujący brazylijski lewy obrońca zmusza starsze postacie Juve do podpisania umowy, a gazeta sugeruje nawet, że umowa może zostać sfinalizowana przed mundialem. Próba wynegocjowania niższej ceny dla byłego zawodnika Porto będzie trudna, z drużyna Serie A, wykorzystująca 52 miliony funtów opłaty, jaką City zapłaciło za Benjamina Mendy'ego jako przewodnika. Zbliżające się przybycie Sandro z pewnością oznacza koniec dla Shawa, podczas gdy wcześniejsze zainteresowanie United Dannym Rosem z Tottenhamu z pewnością dobiegnie końca.

Ashley Young – pierwszy lewy obrońca United w stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem tym sezonie – może być również używany oszczędniej, mimo że Mourinho stwierdził w tym tygodniu, że może zobaczyć 32-latka w ponad 50 meczach w przyszłym sezonie.