koszulka juventus z nadrukiem Marta, pięciokrotnie

koszulka juventus z nadrukiem Marta, pięciokrotnie wybrana najlepszym piłkarzem świata na świecie, zdobyła pięć bramek na Arenie das Dunas, a także została najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Brazylii. Marta osiągnęła w środę stulecie gry dla Brazylii i strzelił 98 bramek. Licząc gole, które Pelé strzelił w nieoficjalnych meczach, ma 95 ze 114 występów, ale pięciobramkowy pokaz Martii przewyższa O Rei. Z 15 bramkami [tak samo jak Fenômeno Ronaldo dla męskiej drużyny], Marta jest także najlepszym strzelcem w historii Pucharu Świata Kobiet.

Pod względem wspólnych osiągnięć Marta zdobyła dwukrotnie złoty medal na Igrzyskach Panamerykańskich wraz z drużyną narodową, a także dwoma stroj pilkarski dla dzieci srebrnymi zawodnikami olimpijskimi, a także była zdobywczynią Pucharu Świata w 2007 roku.