koszulki juventusu dla dzieci Riyad Mahrez poważnie

koszulki juventusu dla dzieci Riyad Mahrez poważnie nadszarpnął swoją reputację w oczach fanów piłki nożnej w ostatnich tygodniach. Gwiazda Leicester została uwikłana w styczniową sagę transferową, a Manchester City złożył szereg ofert dla Algierczyka w dniu ostatecznym po potwierdzeniu, że Leroy Sane przegapili nawet sześć tygodni z powodu kontuzji kostki. Ich ostateczną ofertą była transakcja na zawodnika i gotówkę o wartości do 60 milionów funtów – podobno graczem był Patrick Roberts – jednak wycena Mahreza przez Foxes była znacznie bliższa 100 milionów funtów ocena.

26-latek opuścił trening i nie dołączył do drużyny na mecz w ostatecznym terminie przeciwko Evertonowi, aby dokończyć umowę. Kiedy wszystko się skończyło, Mahrez kontynuował bycie AWOL i nie pojawił się na treningu od tego czasu, co prowadzi do krytyki z wielu neutralnych źródeł. Jednak The Times donosi, że były człowiek Le Havre będzie teraz starał się powrócić do pierwszego zespołu, ale przedstawił dwa żądania, nalegając, aby klub musiał spełnić co najmniej jedno DWA ŻĄDANIA MAHREZA Gazeta pisze: „Skrzydłowy nie pojawił się na treningi w zeszłym tygodniu po tym, jak podobno czuł się „przygnębiony”, że Leicester wykluczyło go z przeprowadzki do Manchesteru w dniu ostatecznym.

„Chce, aby klub zapewnił mu, że nie stanie mu strój piłkarski dla niemowląt na drodze, jeśli City lub ktokolwiek inny zechce go podpisać. Innym rozwiązaniem może być uzgodnienie klauzuli o zwolnieniu. agenta, kiedy podpisał nowy