strój messi dla dzieci chce odejść, nie może być łatwy

strój messi dla dzieci chce odejść, nie może być łatwy, ponieważ Roberto Firmino niedawno określił pomysł dołączenia Coutinho do Barcelony jako „okropny”. Kapitan Jordan Henderson również mówił o przyszłości Coutinho na Merseyside i przyznał się do niego dość niepokojąco.

Według 27-latka, rozmawiał ze swoim kolegą z drużyny o plotkach o Barcelonie, ale czuje, że nie może wpłynąć na sytuację. „Czuję, jakbym rozmawiał z Philem, to oczywiście prywatna sprawa i nie mogę ci powiedzieć ”, powiedział. „Nie sądzę, żebym mógł wpłynąć na sytuację, ale mogę prowadzić rozmowy z Philem”. Henderson wyjaśnił również, że saga Coutinho nie ma z nim nic wspólnego, co rozwścieczyło niektórych fanów Liverpoolu. tego dnia wszystko, co się dzieje, nie ma ze mną nic wspólnego” – dodał.

Wręcz przeciwnie, kibice Liverpoolu uważają, że odejście Coutinho z Liverpoolu ma wiele wspólnego z Hendersonem, który jako kapitan klubu powinien próbować przekonać go, że jest inaczej. Na przykład kiedy Luis Suarez groził wyjazdem do Barcelony w 2014 roku, ówczesny kapitan Steven Gerrard zdołał przekonać go do pozostania na kolejny rok. Właśnie tego fani Liverpoolu chcą, aby Henderson przynajmniej spróbował i zrobił, ale ponieważ wygląda na to, że się poddał, tanie stroje piłkarskie z nadrukiem niszczą go na Twitterze. Widzieliśmy, ale Henderson ryzykuje gniewem fanów Liverpoolu, jeśli nie uczyni przyszłości Brazylijczyka swoim biznesem jako kapitan.