strój bayernu monachium dla dzieci Tottenham Dele Alli (

strój bayernu monachium dla dzieci Tottenham Dele Alli (-22.3) i Javier Hernandez z West Hamu (-21,1). cios funta zapewniany przez backline Burnleya jest niezwykły. Gol i asysta sprawiły, że Ward stał się głównym graczem z 61 punktami za jedyne 5 milionów funtów. Ale po trzech kolejnych czystych kontach Matt Lowton i Ben Mee mają po 51 punktów, a bramkarz Nick Pope zdobył 53 w 8 i 1 meczu pół gry od czasu zastąpienia kontuzjowanego Toma Heatona – wszystkie trzy są wycenione na 4,6 miliona funtów.

Bramkarz Huddersfield, Jonas Lossl, ma 56 punktów w tej samej cenie, ale ostatnim razem strzelił cztery gole przeciwko skromnemu Bournemouth, a miara trudności spotkania według Press Association Sport, oparta na kursach bukmacherów, przekonuje, że nie nastąpi natychmiastowa poprawa. zaledwie 1,32 punktu dla Town z ich kolejnych trzech meczów, gdy czekają na nich Manchester City, Arsenal i Everton. Przewidywania Burnleya to nieco zdrowsze 2,59 punktu. Na drugim końcu skali, drużyna City Pepa Guardioli ma zadziwiające 7,88 punktu w meczach z Terrierami, Southamptonem i West Hamem, przy czym ten ostatni ma wynik 25-1, aby wygrać na Stadion Etihad.

To dobrze wróży Sane'owi, ale jego jedynym klubowym kolegą w pierwszej dziesiątce naszej gorącej listy jest pomocnik Fernandinho – co oznacza, że ​​możesz wyprzedzić grę, wybierając Raheema Sterlinga, Gabriela Jesusa lub Kyle'a Walkera. Everton i Bournemouth są przewidywany około 4,5 punktu, z Callum Wilson, Leighton Baines i Charlie Daniels wśród tych, którzy mogliby koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem pomóc. Oumar Niasse również znalazłby się na liście, gdyby nie jego zakaz dwóch meczów w symulacji.