stroje piłkarskie messi Tak więc Chelsea została mistrzem

stroje piłkarskie messi Tak więc Chelsea została mistrzem Premier League i wygląda na to, że ukończy siedem punktów z dala od goniącej paczki. Prawdę mówiąc, The Blues wyglądali na zwycięzców od kilku miesięcy, a Tottenham jest jedyną drużyną, która może twierdzić, że ich umieściła pod jakąkolwiek presją. Spurs spadły w kwietniu na cztery punkty do Chelsea po tym, jak podopieczni Antonio Conte przegrali z Manchesterem United.

Jednak ich marzenia o zmianie liderów ligi zostały skutecznie zakończone, gdy przegrali z West Hamem na londyńskim stadionie. Zwycięstwo West Hamu 1:0 nad Spurs postawiło Chelsea na krawędzi tytułu i dało im chwilę wytchnienia, tak jak od tamtej pory. Middlesbrough, West Brom i Watford. Oczywiście West Ham wiedział, że będą masowo pomagać rywalom Chelsea, ale szansa na zrujnowanie sezonu Spurs była po prostu zbyt kusząca, by odrzucić. Slaven Bilic ujawnił, jak Nemanja Matic obiecał zabrać go na kolację, jeśli uda mu się wymyślić zwycięstwo nad Spurs.

Co Terry obiecał graczom West Hamu A teraz strój piłkarski dla niemowlaka James Collins wyjaśnił, co kapitan klubu Chelsea, John Terry, napisał do niego przed meczem. „John Terry napisał do mnie i Marka Noble'a, mówiąc: „Jeś