strój cristiano ronaldo ani Manchesteru United naturalnie

strój cristiano ronaldo ani Manchesteru United naturalnie obawiali się najgorszego, kiedy Zlatan Ibrahimovic doznał paskudnie wyglądającej kontuzji kolana w meczu z Anderlechtem w czwartek. 35-latek wylądował niezręcznie po starciu w powietrzu z Karą Mbodji w doliczonym czasie drugiej połowy, przeprostując prawą nogę. leczenie na boisku, ale nie był w stanie kontynuować, a Anthony Martial został jego zastępcą.

Przemawiając po meczu, Jose Mourinho wyjaśnił, jak wczesne wiadomości o kontuzjach Ibrahimovicia i Marcosa Rojo były „dość negatywne”. Dodał, za BBC Sport: „Chcę poczekać, ale moje uczucia nie są dobre dla obu. Chcę poczekać i bądź optymistą, ale nie j

estem”. Utrata Ibrahimovicia do końca sezonu – z prawdopodobnie kontuzją więzadła krzyżowego – byłaby ogromnym ciosem dla United. Nie tylko są w wyścigu o pierwszą czwórkę, ale są w półfinale Ligi Europy i zmierzą się z Celtą Vigo 4 i 11 maja. Jeszcze gorszy jest stroje piłkarskie z własnym nadrukiem fakt, że Ibrahimovic jest najlepszym strzelcem United w tym sezonie z 28 golami. Bez doświadczenia i doładowania Szwedów mogliby naprawdę walczyć.